Domy Drewniane – Producent

Producentów drewnianych domów jest na rynku mnóstwo, jednak któremu warto zaufać? Kto najlepiej zajmie się realizacją Twoich marzeń o domku z drewna? Jest wiele rzeczy na które należy zwracać uwagę wybierając producenta domów drewnianych. Oprócz oczywistej sprawy jaką jest wygląd, warto także dowiedzieć z jakiego gatunku producent wykonuje drewniane domy, w jakiej technologii, czy gwarantuje pomoc w montażu i chociażby czy nie jest problemem pomoc w konserwacji.

Drewniane domy obecnie można znaleźć właściwie wszędzie. Okazuje się, że nawet w sieciach marketów, które nie mają nic wspólnego z „budowlanką” oferowane są tego rodzaju produkty. Producenci domów drewnianych sprzedawanych w zwykłych sklepach robią to jednak często z najtańszych materiałów i najprostszą metodą. Działania te mają na celu zbicie w jak najwyższym stopniu cenę. Tylko czy warto ryzykować? Trwałość takich konstrukcji jest zdecydowanie mniejsza niż oferowanych przez wyspecjalizowane firmy. Co więcej nie ma się wtedy gwarancji na pomoc w razie uszkodzenia produktu ani usług montażowych. Firmy zajmujące się tylko i wyłącznie sprzedażą drewnianych domów podchodzą do tego zupełnie inaczej. Chcąc zapewnić klientowi nie tylko piękny, ale również trwały i bezpieczny produkt robią to z najlepszego surowca. Jednym z nich jest świerk syberyjski.

Gatunek ten wzrastając w ciężkim klimacie, charakteryzuje się elastycznymi i odpornymi włóknami. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj technologii w jakiej budowane się domki. Szczególnie polecaną jest tzw. „pióro i wpust”. Polega ona na wzajemnym wsuwaniu między siebie balików. Niewątpliwą zaletą jej jest brak osobnego szkieletu. Konstrukcja stanowi jedną całość. Tym samym nie ma możliwości wzajemnego przesuwania się elementów. Zatem co lepiej wybrać? Decyzja należy do kupujących!

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.